182
347552

John-E Franzén

(Sverige, Född 1942)

"Tommarp", 1996

Signerad John E Franzén och daterad 1996 a tergo. Numrerad 1/1. Vintage. Silvergelatinfotografi, bildyta 40 x 55 cm.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

Klubbat pris:
13 000 SEK
Tilläggslista

Correct medium: Gelatin silver print.

Proveniens

Förvärvad direkt från konstnären av nuvarande ägare.