195
359172

David Drebin

(Kanada, Född 1970)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
27 000 SEK

David Drebin
(Kanada, Född 1970)

"Room with a View", 2010

Signerad David Drebin på etikett a tergo. Upplaga 1/10. C-print monterad på plexi 76 x 95 cm. Certifikat utfärdat av Camera Work, Berlin, a tergo.

Proveniens

Camera Work, Berlin.

Condé Nast Traveller, "Word of Mouth - Lights, Camera, Girl", 2011, avbildad helsida sid 23.