197
358446

Carl Johan De Geer

(Sverige, Född 1938)

"Masker", 1966

Signerad Carl Johan De Geer och numrerad 1/2 och daterad 1966-2010 a tergo. Silvergelatinfotografi, bildyta 59 x 39 cm.

Utropspris:

15 000 - 18 000 SEK

1 748 - 2 098 EUR

Klubbat pris:
10 000 SEK

Galleri Bolin, Östersund, ”Någonting har hänt”, 2010.