230
348410

Herb Ritts

(USA, 1952-2002)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 710 - 3 610 EUR
2 870 - 3 830 USD
Klubbat pris
44 000 SEK

Herb Ritts
(USA, 1952-2002)

"Meg, Hollywood", 1988

Signerad Herb Ritts och numrerad 8/25 a tergo. Även prägelsignerad. Silvergelatinfotografi, bladstorlek 50,5 x 40,5 cm.

Herb Ritts, "Men/Women", 1989, avbildad helsida bild 12.