230
348410
Herb Ritts
(USA, 1952-2002)

"Meg, Hollywood", 1988

Signerad Herb Ritts och numrerad 8/25 a tergo. Även prägelsignerad. Silvergelatinfotografi, bladstorlek 50,5 x 40,5 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 497 - 4 662 EUR

Klubbat pris:
44 000 SEK

Herb Ritts, "Men/Women", 1989, avbildad helsida bild 12.