287
345706

Martin Wickström

(Sverige, Född 1957)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 440 - 5 320 EUR
4 630 - 5 560 USD
Klubbat pris
67 000 SEK

Martin Wickström
(Sverige, Född 1957)

"Goodbye"

Signerad Martin Wickström samt daterad 2005 a tergo. Assemblage och olja på duk 70 x 70 cm.

Proveniens

Galleri Leger, Malmö.

Galleri Leger, Malmö, "One from the heart", 3 - 28 september 2005.

Formgivare