28A
341632

Willem de Kooning

(USA, 1904-1997)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 700 - 3 150 EUR
2 850 - 3 320 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Willem de Kooning
(USA, 1904-1997)

"Love to Wakako"

Litografi, 1970, signerad med blyerts 24/58, tryckt av Hollanders Workshop och med deras blindstämpel, utgiven av Knoedler, New York, bladstorlek 114 x 72 cm.

Ej examinerad ur ram. Veck.