Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
32
350942

Karin Mamma Andersson

(Sverige, Född 1962)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Karin Mamma Andersson
(Sverige, Född 1962)

"Only the nights are new"

Diptyk. Färglitografi, signerade med blyerts 21/150, tryckt och utgiven av Sibirien Lito AB, Stockholm. Vardera 29,5 x 87 cm.

Formgivare