Portfölj med 54 inbundna grafiska verk, 1977, de flesta signerade, stämpelsignerad 51 ur den numrerade upplagan av 150 (total upplaga 230), utgiven av Panderma, Carl Laszlo, Basel. 32,7 x 35,5 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in