36
353482

PORTFÖLJ

(Schweiz)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
748 - 935 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
PORTFÖLJ
(Schweiz)

"La lune en rodage III"

Portfölj med 54 inbundna grafiska verk, 1977, de flesta signerade, stämpelsignerad 51 ur den numrerade upplagan av 150 (total upplaga 230), utgiven av Panderma, Carl Laszlo, Basel. 32,7 x 35,5 cm.