360
357231

Tomoko Atsuchi

(Japan, Född 1984)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris

Tomoko Atsuchi
(Japan, Född 1984)

TOMOKO ATSUCHI. Olja på duk uppfäst på pannå. Tondo. Utförd 2007. Ej sign.

"Sumo" Tondo 180 cm.

Smärre slitage längs de yttre kanterna.

Proveniens

Taro Nasu Gallery , Tokyo.
Volta Show, New York.