389
357204

Matt Leines

(USA, Född 1980)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Matt Leines
(USA, Född 1980)

"Young Lions"

Utförd 2006. Akvarell och tusch på papper 33 x 41 cm.

Proveniens

Loyal Gallery, Stockholm.

Loyal Gallery, "Young Lions", 1 september - 8 oktober 2006.