403
355973

Micaela Dahlberg

(Sverige, Född 1977)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Micaela Dahlberg
(Sverige, Född 1977)

MICAELA DAHLBERG. Olja på pannå. Sign Micaela Dahlberg och dat 2004 a tergo.

Utan titel. 95 x 109,5 cm.

Smärre slitage i de övre kanterna. Ytsmuts.

Proveniens

Examensutställningen Konstakademien, Stockholm, 2005.