50
356622

Rupert Jasen Smith

(USA, 1954-1989)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 440 - 6 210 EUR
4 630 - 6 480 USD
Klubbat pris

Rupert Jasen Smith
(USA, 1954-1989)

"The kiss"

Akryl och silkscreen på duk, signerad och daterad 1988 a tergo. 46 x 35,5 cm.