Tryckt dekor av olika hattar i färger mot gulvit fond, mässingskant. Undertill samt sidan märkt FORNASETTI MILANO MADE IN ITALY. Höjd 57 cm, diameter 26 cm.
Skador och slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in