65
342495

Lennart Olson

(Sverige, 1925-2010)
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
270 - 360 EUR
285 - 380 USD
Klubbat pris
5 100 SEK

Lennart Olson
(Sverige, 1925-2010)

"Cangas de Onis III", 1991

Signerad Lennart Olson och numrerad 1/50 a tergo. Kopierad 2001. Silvergelatinfotografi, bildyta 35,5 x 46 cm.

Rebecka Millhagen (red.),"From One Side to the Other - Bridges Photographed by Lennart Olson", 2000, avbildad helsida sid 54.

Formgivare