826
361042

ROLEX, 'Pearlmaster' Datejust, automatisk, guld med briljantslipade diamanter, ca 2000.

Utropspris
145 000 - 150 000 SEK
13 800 - 14 200 EUR
15 700 - 16 300 USD
Klubbat pris

Damur, 29 mm, boett och länk i 18k guld, 32 briljantslipade diamanter på kransen, tot. ca 1.35 ct samt åttkantslipade diamanter på index, datum, safirglas (nagg/repor). Ref. nr 80298, caliber 2235, serie nr. A663340, verk. nr. 0250632. Cert, box/smyckeskrin, ytterkartong och tillbehör (scarf samt extralänk).