1037
362930

SPORRAR, ett par, otydliga stämplar, möjligen Österrike-Ungern 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Förgyllda, med filigrandekor. Längd 10 cm, vikt 115 gram. (2)