105
360464

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

"Stockholm från Operaterassen"

Signerad Anna Palm. Akvarell med täckvitt på papper 18,5 x 47 cm.