368795

111. HELMER OSSLUND, "Torne träsk om hösten".

Signerad Helmer Osslund. Duk uppklistrad på papp-pannå 51,5 x 109 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK/17 422 - 20 325 EUR
Klubbat pris
160 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto