1211
358525

BROSCH, briljantslipade diamanter, tot. ca 6.50 ct, med navetteslipade rubiner, 1950-60-tal.

Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
3 950 - 4 390 EUR
4 200 - 4 660 USD
Klubbat pris

18k vitguld. Sten fattas. L. 6.3 cm.

Tilläggslista

One stone is missing.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

397. Barbro Nilsson, matta, "Röda rabatten", rund, flossa, diameter ca 287 cm, AB Märta Måås-Fjetterström, osignerad.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
Aktuellt bud:
330 000 SEK