123
368597

Gillis Hafström

(Sverige, 1841-1909)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 490 - 5 230 EUR
3 650 - 5 470 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Gillis Hafström
(Sverige, 1841-1909)

I kulisserna

Signerad Gillis Hafström och daterad -97. Duk 53 x 43 cm.