1427
336886

FICKUR, Romilly, spindelur, kvartrepeter, guld, rosenstenar och emalj med miniatyr. Paris 1700-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Boett guld med rosenstenar, smärre skador på urtavlan och emaljbortfall.