1440
352999

FICKUR, spindelur, guld, tidigt 1800-tal. Ej äkta Brequet.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

18k guld.

Proveniens

Finns