1473
314541

SKULPTUR, brons. Ming dynastin (1368-1644).

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande daoistisk dignitär. Lackerad och förgylld. Höjd 32,5 cm.

Skador, lagningar.