Arne Jones E1299
1501
349072

RÖKELSEKAR, brons. Troligen Ming dynastin (1368-1644) eller äldre.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Arkaiserande modell med drakhänklar. Insides inskription. Höjd 16 cm, längd 31 cm.

Skador, lagningar.