1507
326650

BUDDHA, brons. Qing dynastin (1644-1912)

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande på dubbel lotustron. Delvis förgylld och rödlackerad. Höjd 18 cm.

Slitage.

Tilläggslista

Brons.