1518
329552

BUDDHA, brons. Thailand, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande på lotustron, förgylld. Höjd 19,5 cm.

Slitage.