1584
348880

SKÅL, emalj på koppar. Qing dynastin, 1700-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Snäckformad med polykrom dekor av fiskar och pioner. Längd 38, bredd 29, höjd 10,5 cm.

Skador.