1657
355655

BOK med TRÄSNITT, två Vol. 120 färgträsnitt efter målningar av bla Qi Baishi. Utgiven av Rong Bao Zhai, Beijing 1953.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Förvarade i brokadklätt omslag. 31,5 x 22 cm.

Omslagen med slitage och mindre pappersförluster. Brokadomslag nött och med mindre skador (stängen saknas).