1661
366385

MÅLNING, Qing dynastin, troligen 1700-tal. Hovdamer beundrandes rullmålningar.

Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
4 360 - 6 540 EUR
4 560 - 6 840 USD
Klubbat pris

Tusch och färg på siden. 67 x 41,8 cm.

Revor, repor, fläckar. Uppklistrad på kartong. Ramad.