1877
345084

PRAKTVASER, ett par, porslin. Qing dynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i underglasyrblått av landskapsvyer inom reserver. Höjd 53,5 cm.

Skador, lagningar. (2)