236
357099

Ludwig Blum

(Israel, 1891-1974)
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
6 180 - 7 940 EUR
6 450 - 8 290 USD
Klubbat pris
90 000 SEK

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Ludwig Blum
(Israel, 1891-1974)

Vy över Jerusalem

Signerad L. Blum samt daterad 1950 och med hebreisk signatur. Duk 60 x 81 cm.