251
361896

Giuseppe Giusti

(Italien, 1872-?)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
23 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Giuseppe Giusti
(Italien, 1872-?)

Stilleben med guldfiskar, tulpan och rosor

Signerad G. Giusti och otydligt daterad 1883 (?) . Pannå 44 x 33,5 cm.