268
336353

Hermanus Koekkoek I

(Holland, 1815-1882)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Hermanus Koekkoek I
(Holland, 1815-1882)

Fartyg vid kusten

Signerad H. Koekkoek och daterad 1862. Duk 41 x 62 cm.