274
361412

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 190 - 2 630 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

Sydländsk flicka

Signerad P Mönsted och daterad 1894. Pannå 27 x 21 cm.

Tilläggslista

Felaktigt katalogiserad som daterad 1824, det ska vara 1894.