361412

274. PEDER MORK MÖNSTED, Sydländsk flicka.

Signerad P Mönsted och daterad 1894. Pannå 27 x 21 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 903 - 3 484 EUR
Klubbat pris
30 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Tilläggslista

Felaktigt katalogiserad som daterad 1824, det ska vara 1894.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lisa Gartz

Lisa Gartz
Chef konstavdelningen, specialist skulptur och äldre konst

+46 (0)8 614 08 59
lisa.gartz@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto