377
359281

SEMIANTIK MOUD. 445,5 x 332 cm.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Mörkblå botten med stort polykromt ardebilmönster. Mörkblå huvudbård med stor palmett- och blomranka samt inskription. Flera sekundärbårder.

Ställvis slitage, smutsig, fläckar, smärre malskador, lagningar och påmålningar.