45
349887

Hugo Salmson

(Sverige, 1843-1894)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 990 - 11 200 EUR
9 490 - 11 900 USD
Klubbat pris
Hugo Salmson
(Sverige, 1843-1894)

Svärmeri i parklandskap

Signerad Hugo Salmson. Duk 60 x 47 cm.

Proveniens

Sten Röings samling.

Formgivare