Madeleine Pyk – en samling F769
45
349887

Hugo Salmson

(Sverige, 1843-1894)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 490 - 11 900 EUR
10 900 - 13 600 USD
Klubbat pris
Hugo Salmson
(Sverige, 1843-1894)

Svärmeri i parklandskap

Signerad Hugo Salmson. Duk 60 x 47 cm.

Proveniens

Sten Röings samling.

Formgivare