46
265095

Johan von Holst

(Sverige, 1841-1917)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Johan von Holst
(Sverige, 1841-1917)

I hundkojan

Signerad J. v. Holst och daterad 1884. Duk 79,5 x 59,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

286. Mamma Andersson, "All They Had To Do Was Dream".
Utropspris
1 000 000 - 1 200 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK