468
273642

Jan Weenix

(Nederländerna, 1640-1719)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 520 - 4 390 EUR
3 730 - 4 660 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Jan Weenix
(Nederländerna, 1640-1719)

Räv i hönsgården

Signerad Gio. Batt Weenix f. Uppfodrad duk 43,5 x 59,5 cm.

Proveniens

Bukowski Auktioner, auktion, 1963, kat nr 371.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

248. Axel Einar Hjorth, stolar, ett par, "Sandhamn", Nordiska Kompaniet 1929.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK