477
350272

Cornelis Pietersz. Bega, hans efterföljd

(Holland, 1631/32-1664)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Klubbat pris
(Holland, 1631/32-1664)

CORNELIS PIETERSZ. BEGA. HANS EFTERFÖLJD. Ett par. Parketterad pannå,

Värdshusscener. 25 x 19 cm vardera. Bronserade ramar från 1800-talet.

Ytsmuts.
Ålderskrackelyr.
Smärre slitage.