484
340993

Pieter Anthonisz. van Groenewegen, tillskriven

(Holland, 1590/1600-1658)
Utropspris
50 000 - 55 000 SEK
4 360 - 4 800 EUR
4 560 - 5 020 USD
Klubbat pris
(Holland, 1590/1600-1658)

PIETER ANTHONISZ. VAN GROENEWEGEN, Tillskriven, olja på pannå, ej sign.

Förstärkt pannå 86 x 101 cm. Ram i barock.

Förstärkt pannå, skador, retuscher, lagningar, repor.