529
321449

Okänd Konstnär 1600-tal

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 750 - 2 630 EUR
1 840 - 2 770 USD
Klubbat pris
Okänd Konstnär 1600-tal

OKÄND KONSTNÄR 1600-TAL , Olja på uppfodrad duk, ej signerad.

Mansporträtt, bröstbild. Uppfodrad duk 65 x 40 cm.

Uppfodrad duk, smärre repor.

A tergo "Martino de Vos g 1520"