58
339397

Axel Jungstedt

(Sverige, 1859-1933)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
Axel Jungstedt
(Sverige, 1859-1933)

Arbete på fälten

Signerad Axel Jungstedt och daterad 1884. Duk 120 x 171 cm.