58
339397

Axel Jungstedt

(Sverige, 1859-1933)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 480 - 9 360 USD
Klubbat pris
Axel Jungstedt
(Sverige, 1859-1933)

Arbete på fälten

Signerad Axel Jungstedt och daterad 1884. Duk 120 x 171 cm.