58
339397

Axel Jungstedt

(Sverige, 1859-1933)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Klubbat pris
Axel Jungstedt
(Sverige, 1859-1933)

Arbete på fälten

Signerad Axel Jungstedt och daterad 1884. Duk 120 x 171 cm.