60
364523

Jacob Silvén

(Sverige, 1851-1924)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 440 - 5 320 EUR
4 630 - 5 560 USD
Klubbat pris
Jacob Silvén
(Sverige, 1851-1924)

Insjölandskap med metande man

Signerad Jacob Silvén och daterad 1886. Duk 77 x 118 cm.