Fanerad med mahogny. Handtag av förgylld mässing i form av lejonmaskaroner. Skiva av grå marmor. Tre lådor. Dekor med tandlist samt kärlingar. Längd 117,5, bredd 57, höjd 84 cm. Nyckel medföljer.
Dekorskador.
×
Logga in
Kunde inte logga in