712
354646

SPEGEL. Sengustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Förgylld och bronserad. Gouacher med antikiserande figurscener. Höjd 167, bredd 69 cm.