833
352303

ELDHUNDAR, ett par. Frankrike, 1800-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 120 - 1 400 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Förgylld och försilvrad brons. Föreställande flicka och pojke som värmer sig vid elden. Längd 23,5, höjd 30 cm.